Hoşgeldiniz, sitemizde sadece ve sadece NEŞET ERTAŞ bütün türkülerini dinleyebilirsiniz, indirmek ASLA bulunmamaktadır!!! amacımız babamızın türkülerini hep hatırlatmaktır, lütfen NEŞET BABANIN albümlerini satın alınız.

Neşet Menü
Ana Sayfa
Neşet Ertaş Resimleri
Neşet Ertaş Hayatı
İletişim
Türkü Ara


Reklam

Neşet Ertaş Türkü Sayısı :167
Toplam Türkücü :1
Toplam Dinlenme :6425890
Google Sitemap
 
 
Sporsor Bağlantılar

  

Neşet Ertaş - Açma Zülüflerin

Flash player eklentiniz eksik!
 

 

Paylaş        
 

 Dinlenen Türkü   Neşet Ertaş - Açma Zülüflerin  

Türkünün başlaması 10 sn sürebilir lütfen bekleyiniz.

 Neşet Ertaş'ın Diğer Türküleri İçin TIKLAYINIZ!!


Sporsor Bağlantılar
 Parça Dinleme Linki
Kırıkkale'li Yaşar
Baba Cennet Mekanın Olsun Yattığın Yer Nur Olsun Bize Bu türkileri Bıraktığın İçin Ruhun Şad Olsun.

dayıoglu
rahat uyu mekanın cennet olsun

KIRIKKALE'Lİ Yaşar TOYRAN
Baba senin Gibi bÖyle Yorumlayan Tezeneye Böyle Yön Veren Çok Zor Bulunur Cennetin Mekan Olsun

MUSTAFA SEZGEN
RUHUN ŞAD OLSUN MEKANIN CENNET OLSUN BÜYÜK USTA YERIN ASLA DOLMAYACAKTIR

ORHAN GÜN SARFAKLAR
Hocam rahmetin bol olsun acıların bugün kadar taze sanırım seni bulmak zor bugün 25 eylül 2013 bir yıl oldu yokluğunun farkına varanlar var.biz nedense hep degerlerimizin kıymetini sonradan ve gec farkediyoruz sana ALLAHIM rahme3tini ve bereketini sonsuz versin seni cok seviyor ve saygı ile anıyoruz.mekanın cennet olsun.

ORHAN GÜN ACILALA DOĞDUM ACIMLA SONA GELDİĞİMİ BİLİYORUM
Benim canımın acısı büyük memleket doğrularını dile getirdin yargılandın.sana bu acıları verenlerin ALLAH belalarını versin hangi sözün hangi fikrin yanliştı cıksınlar bu millete anlatsınlar doğruydun egildin kırılmadın bu bize sevenlerine yetitor rahnetin bol bereketin sonsuz olsun seni her gün cok büyük sevgi ile özlüyoruz mekanın cennet olsun.

kululu
mekanın cennet olsun

ORHAN GÜN ÖMÜRBOYU ACILI YÜREGİMLE
Parcalarını dinledikce sözlerinnin samimiyeti canımı yakıyor.birde zamansız gidişin cok ağır geliyor bana.daha cok insanların seni görmesi ve seninle yaşamalı idi diye düşünüyorun..bu ülkenin dar beyinleri yüzünden horlandın celandırıldın kıymetini gec anlayanlar utansın bizler seni herzaman haklı bulduk yanında olduk saptıkların söylemlerinin haklılığını şimdiki nesil daha iyi anlyor ve seni her zaman saygı ve rahmetle anacağız yattığın yerin nur yerin mekanın CENNET OLSUN SENİ COK ÖZLEDİK KIYMETLİ ocam.

dayıoğlu
büyük usta makamın cennet olsun aglattın güldürdün oynatın ama gidişin yıktı geçti be usta rahat uyu

talat 50
mekanin cennet olsun neset baba

ben yine o ORHAN SARFAKLARLI Yetim köylü
hocaların hocası Neşat hocam seni gün gectikce daha cok özlüyor ve üzülüyoruz.biyografini izliyorum insanlara hayat dersi olacak kanun gibi cektiklerin burnumun diregini sızlatıyor canım cok acıyor.seninle yaşamak elbette bir şans.yine dualarım seninle ALLAHIM ORADADA YARYAR YARDIMCIN VE YANINDA OLSUN nasılolsa er gec bizlerde oradayız yine sana YÜCE ALLAHDAN DOLARIMIZLA TAKSİRATIN AF OLSUN.

elif
türküler seninle anlamlıydı

ORHAN GÜN ŞİRİN KEPSUT un öksüz SARFAKLAR ından
Hakka kavuşman epey zaman oldu.yokluğuna alışmak cok zor ALLAHIMA DUAM NİYAZIM ORADADA SEVENLERİN COKTUR.acılarla dolu ömrün sevgiler hoşgörü bırakarak sonlandı ama bizler yaşadığımız sürece hocam sizi devamlı anacak dualarımızı icten ve samimiyetle yüce ALLAHıma göndereceğiz mekanın cennet olsun ALLAHın seni narı cahiminden azat eylesin .

mustafa sezgen
ruhun şad olsun büyük usts tad

C.BEKİROGLU63@HOTMAİL.COM
AAHH USTAT AHH

efkarlı fatsalı
işte ses yorum dersen on numra boyle bır sanatcı daha gelmez topragın bol olsun neşat abımız.

ORHAN GÜN GÜZEL KEPSUT ŞİRİN SARFAKLAR
Bütün parcaları samimiyet abidesi.her parca bir hayat akışını bir cekilen acıların sızlanması işiten her kulak kalbe sızıyı yaşayarak aktarıyor unutanlar gecmişini tekrar yaşıyor yeni işite3nler tecrübe hayat derslerinin en iyisini alıyordur sanırım.ALLAHIM MEKANINI CENNET EDER UMARIM DUALARIM SAMİMİ VE SİCACIK KALBİMDEN.dinledikce doluyorum ALLAHIM YANINDA OLSUN EŞSİZ USTALARIN USTASI.

gümüşhacıköylü
ALLAH rahmet eylesin Neşet babaya

levent özen
neşet babayla büyüdüm ,şimdide türküleriyle ihtiyarlamaya başladım,(((

MUSTAFA ARIKAN
ÇOK ÜZGÜNÜM USTAYA RAHMET DİLİYORUM.

ramazan
ALLAH rahmet eylesn böyle usta birdaha gelmz dünyaya

mehmet.sarı.merkez.ağrı.badıllı.köy
ömür.boy.unutmam.kani.kani.rahmet.ve.nur.içinde.yat.baba.ustaların.ustası.ertaş.ölmedı.türk.halkın.kalbınde.yaşiyor.benim.kalbımde..yetım.kalan.sazı.ve.sözü..

Mehmet Demir
Pir Sultan gibi, Karacaoğlan gibi unutulmayacaksın sen de büyük ozan.. Nur içinde yat..ANadolu'da her sazın teline vurulduğunda hatıran canlanacak..

doğan prenses
ALLAH rahmet eylesin dünyamızıda büyk bir ozanın kaybıbıda yaşadıkkkk

deli kadir
allah rahmet eylesin büyük usta mekanın cennet olsun

ORHAN GÜN KEPSUT/SARFAKLAR KÖYÜ BENİM KÖYÜM
Hocaların hocası canım hocamı kaybettik sevgili doslar.ALLAH mekanını cennet etsin herkez yürekten bir fatiha okusun dilerim Yüce ALLAH ım rahmetini bol veriri mekanı CENNET olsun .bütün sevenleri bugun hem öksüz hem yetim kaldık.ALLAH sabırlar versin.canımız acıyor ama emir haktan yapacak bir şeyimiz malesef yokm rahmet ve duadan başka ALLAHIM GANİ GANİ RAHMET ETSİN RUHU ŞAD OLSUN .

cemal bekiroğlu
ALLAH sana uzun ömürler nasip etsin senden sonra bir neşet usta daha yok

cemal bekiroğlu
seni dinlemek için yaşamak lazım büyük usta

ORHAN GÜN KEPSUT SARFAKLAR
Hastalar tedaviyi tabibin tavsiye ve dozacı ile bulur.Neşat hocam öyle bir tab.bki iyi edemeyeceği hasta yok yeterki onu anlayarak dinle.her parcasındaki sözleri.akademide ders olarak verilir.yalnız anlamak cok önemli.her parcayı yüzlerce dinle asla doyamıyorsun su gibi ekmek gibi nefes gibiharika bir ses HOCAM ÖMRÜNE SAĞLIK YOLU ACIK SAĞLIĞIN DAİM OLSUN COK SAMİMİ VE YÜREKDEN DUALARIMLA SİZLERİ CANLI SEYRETME ZEVKİ HASRETİ İCİMDE UHTEDİR.İNCİTMEDEN ELLERİNİ ÖPERİM SAYGILARIMLA.

türkü
büyük usta göynüne sağlık ALLAH uzun ömürler versin.

murat karamurat
ben bunu sevdim n

burak
YÜREĞİNE SAĞLIK USTA.ALLAH ÖMÜR VERSİN SANA TORUNLARIMDA SENİ GÖRSÜN YAŞASIN

hakan
yaşayan efsane neşet baba eline diline yuregine saglık ALLAH ayrılık vermesin

cüneyit
caliyor söylüyor büyük ustat maşallah

mesut derecik
sazına sesine sağlık büyük üstad

SARFAKLAR.LI ORHAN KEPSUT
Herkesimin bütün hayat akışını.sıkıntılarını yaşamış acıların zirvesini tatmış her parcasının sözleri insanın acıyan yarasının acısını durduruyor.hayatın sevgilinin karşısında gibi hitabı var insan ruhuna.ALLAHIM BÜTÜN GÜZELLİKLERİNİ ÖMÜRLÜ VE UZUN KILSIN TEŞEKKÜRLER HOSAM

mustafa şimşek
insanlık tarihi beş bin yıl önce sümerlerin yazıyı bulmasıyla kayıt altına alınmaya başlandı.yazılı tarihe ek olarak,bir beş bin yılda hamasi,düşünülen,hayal edilen veya arkeolojik araştırmalarda elde edilen verilerde ortaya konan tarihin var olduğunu düşünelim.insan toplulukları zamanla milletleri,milletlerde devletleri oluşturdu.bu süreçte tarih sahnesinde her daim var olan ender milletlerden biride türklerdir.ibni haldun diyorki devletler(imparatorluklar)insan gibidir doğarlar,gelişirler,büyürler ve ölürler.tarihte buna şahitlik edecek yüzlerce,binlerce örnek vardır.türk milletinin devletleri ve imparatorluklarıda bu akibete uğramıştır.farklı olansa ölümünün gerçekleşmemesidir.niyeeeeee,çünkü Rab'öyle istedi.türk milletinin islamla şereflenmesinden sonra yüklendiği sorumluluklar henüz bitmedi,kıyamete kadarda bitmeyecek.ayeti kerimede araplara yaradan buyuruyor,resul(sav)den sonra gevşerseniz görevi başka mir millete veririm onlarda layıkı ile yaparlar.işte o millet türk milletidir.bu milletin hamuru öyle kolay yoğrulmadı,edebiyatı,sanatı,müziği kültürü zaman içerisinde nakış nakış,ilmek ilmek işlenerek değer yargıları oluştu.türkü babası neşet bu kaynaktan beslenmeseydi neşet ertaş olabilirmiydi?.pir sultan abdalların,yunus emrelerin,karaca oğlanların,ahmet yesevilerin,yıldırım bayazıt,fatih sultan mehmetlarin,mete han ve atillaların da yetiştirildiği kültür aynı değilmiydi?.baba sultan neşet...yüreğini koydun,sazına vurup sözünle gönülleri mest ettin.o topraklardanda senin gibiler,baban muharrem ertaşlar,hacı taşanlar çıkmalıydı,tarihte hükmünü icra edip utandırmadan bütün bir türklük alemine maletti.sabahın altısında sözün kelimenin bittiği yerdeyim.devam baba sultan yüreğimin paslanmasına bile izin vermiyorsun.sen çok yaşa emi.

SARFAKLARLI GÜN ORHAN KEPSUT
Kronık bir tıp hastasının dokturunun verdiği bir ilac gibi insana hayat veren bir ses bir yürek emsalsiz şifa ALLAH BÜTÜN GÜZELLİKLERİYLE ÖMRÜNE bereket SAYGILAIMLA

aslı aslısu
ben bu türkülerimi çok güzeldir.

aslı aslısu
çok güzel bir şarkıdır. bizim yöremizin şarkısı olduğu için çok seviyorum bu türküleri.

ORHAN GÜN BALIKESİR
Bir sanatcının bir insanın yüregi bukadar samimi bu kadar sicak olurmu bilmem ekol zor bulunur bir yürek her parcası yüreğiğmi sızlatıyor sicacık selamlarım size gelsin

doğan canruh
muhtaşem yeri dolmaz deha

Erdoğan yıldırım
Türküleri söylemekle kalmayıp yaşayan ustaya sonsuz saygı ve teşekkürler.

Burhan CAN
Neşet ERTAŞ ve eserleri için bilhassa bu Türküsü için yorum yapmak haddi aşar be baba...Emeğine yüreğine sağlık, Ömrüne bereket...

yerkoylu deli sebo
seni anlamaya calismak ve dinlemek cok buyuk mutluluk sevgili hemsehrim. Beni yine nerelere goturdun bir bilsen... yuregine saglik buyuk usta.

yunus baskentlı
ben ce gecmışdekı turkulerımız daha ıyde yanlız yozlaştırılıyorlar ben ce cok uzuzcu dınleyenlere saygılarım mı dılerım

ibrahim elekcı oglu
senı ALLAH basımızdan almasın yoksa nıderık senın sazın sozun olmasa bızde akana gelırık hemserım

hulusi uysal sanay
eyvallah neşet baba

gamanlı göğosman
sazını sözünü dinledikçe diriliyom ustam. Allah senden razı olsun

ekrem (eko) vural
ustat sen cok yaşa

kazim dogan
çok güzel bir şarkı bu

MUSTAFA ARIKAN MİHALLIÇÇIK/ESKİŞEHİR
EVDE ARABAMDA HATTA İŞ YERİMDE BİLE BİLGİSAYARIMI NEŞET USTAYLA AÇIYORUM. İTİRAF EDEYİM Kİ BAŞKASI KESMİYOR (DİP NOT USTA 1971 YILINDA MİHALLIÇÇIK TA KONSER VERMİŞTİ)

Kalmaç
Birine neden usta denir? Başka olduğu için mi? En iyisi olduğu için mi? Bence siz usta değilsiniz... Çünkü rakibiniz yok! Siz ancak üstat olabilirsiniz. Saygılar!

cihan can
baba güzel söylü yorsun

CELAL
BU TÜRKÜYE KIRK SENE ÖNCE BİR HAFTA HİÇ KALKMADAN İÇTİM

NARLI KADİR NİGDE
HAYATIMIMIN ADAMI NEET BABABM SENİN AYAIN TURABI OLURUM SEİ SESİNE BÜYÜDÜ SENİ SESİLEÖÜMÜ İYEERİMBABAB SEİ SEVMEKTEN BAKA HİC BİR BAKA DERDİM YOK NEET BABAB

bekir 40
bucihanda birtanesi

ömer emre efsane
bnim babam çokseveyir neşat ünlüyü

furtunali
trabzonluyum ama kırşehir eniştesiyim,,iyikide öyleyim,,süpersin babaaa,,ağzına sağlık

kayserili
sesine gurban söyle

metin özfalcı
üstatların üstadı iyiki varsın halkmüzüğü seninle güzel seninle dahadaözel sesine yureğine sağlık Allahım uzun ömürler versin

ilhan
seniçokseviyorum

ergün
eline yüregine saglık ozanım üstadım

chatlak sheker
eline ağzına sağlık ustam

R.S.ADANALI
DİLİNE SAĞLIK ÜSTAT,ÇOK YAŞA EMİ

recep40.karacaoren
bu kadar güzelmi bir türkü Allah uzun ömür versin hocam

sebahattin aytac
sazinin teline kurban, yuregimin sesi, gonlumun nefesi,anadolunun yanik sesi,sen basimizin tacisin, Allah sana uzun omurler versin insallah.

AYŞE
BÜYÜK USTA EŞİ BULUNMAZ BİR DAHA BÖYLESİ GELMEZ.İÇİMİ OKUYOR

kadir tunçbilekj çanlı
türküler ancak bu kadar güzel olaBNİLİR

cemal bekiroğlu
böyük usta ALLAH sana uzun ömürlerversin

emrah başkal
değerli üstat yüreğine gönlüne sağlık gurbette sende olmasan günler geçmiyo be üstat

temizsoy
15 yaşımdan buyana hayranıyım şuan 58 yaşındayım ses.saz.söz.beste üzerine tek kelimeyle üstat diyorşuan açma züliflerin yellere karşı parçasınıdinliyorum bana yetiyor diyecek çooooook şeyvar ALLAH kendisine sağlık sıhhat ve hayırlı uzun ömürler versin

cyborg
ustama saygı ve sevgilerimle eline sazına diline sağlık

orhan hataş kırıkkale
seni dinlemek bir ayrıcalık iyiki varsın baba

SİBEL ARTİST
TÜRKÜLER ANCAK BU KADAR GÜZEL SÖYLENİR SESİNE NEFESİNE SAĞLIK USTADIM

kırgın
güneş gibi doğup karı erittin tellere vurup beni diriltin ustam

baki ertaş
ALLAHTAN neşet babaya uzun ömür ve sağlık vermesini niyaz ediyorum.bizede onunki gibi tevazu ve gönül adamlığı.

mevlüt buldaş
hepsi boş tek usta neşat ertaş varmı neşat ertaş gibi sanatçı değerini bilene

yalnız kurt
neşet ertaş şu alemde tek ona can kurban

fatih mC mEkAnSıZ kRaL
BU ADAMA HASTAYIM

 
   Parça Hakkında Yorum Yap

Neşet Ertaş Tüm Türküleri İçin Tıklayınız..!

Neşet Ertaş - Al Yanak

Neşet Ertaş - Hapishanelere Attım Postumu

Neşet Ertaş - Kara Gözlüm Efkarlanma

Neşet Ertaş - Gönül Ne Gezersin

Neşet Ertaş - Sen Çiçeksin Ben Arı

Neşet Ertaş - Ayaş Yolları

Neşet Ertaş - Gelin Gelin

Neşet Ertaş - Viran Dağlar

Neşet Ertaş - Yaraladı Bu Aşk Beni (Eski)

Neşet Ertaş - Hapishanelere Güneş Doğmuyor (

 

  Neşet Ertaş türkülerinin hepsi burada dinlemek istediğinizi seçin ve dinlemeye başlayın..
 
Neşet Ertaş - Al Yanak

Neşet Ertaş - Hapishanelere Attım Post

Neşet Ertaş - Kara Gözlüm Efkarlanma

Neşet Ertaş - Gönül Ne Gezersin

Neşet Ertaş - Sen Çiçeksin Ben Arı

Neşet Ertaş - Ayaş Yolları

Neşet Ertaş - Gelin Gelin

Neşet Ertaş - Viran Dağlar

Neşet Ertaş - Yaraladı Bu Aşk Beni (Es

Neşet Ertaş - Hapishanelere Güneş Doğm

Neşet Ertaş - Şirin Kırşehir

Neşet Ertaş - Şad Olup Gülmedim

Neşet Ertaş - Öldürme Beni

Neşet Ertaş - Zülüf Dökülmüş Yüze (Pla

Neşet Ertaş - Zülüf Dökülmüş Yüze

Neşet Ertaş - Zamana Uymasını Bil

Neşet Ertaş - Zahidem

Neşet Ertaş - Yürü Bre Fani Dünya

Neşet Ertaş - Yüce Dağlar (Yıl 1963)

Neşet Ertaş - Yozgat Sürmelisi

Neşet Ertaş - Yolcu

Neşet Ertaş - Yine Mi Gurbet Ele Düştü

Neşet Ertaş - Yine Haber Gelmiş

Neşet Ertaş - Yine Bir Hal Oldu

Neşet Ertaş - Yemen Türküsü

Neşet Ertaş - Yazımı Kışa Çevirdin

Neşet Ertaş - Yare Gidem

Neşet Ertaş - Yardan Ayrı Düşeli

Neşet Ertaş - Yaraladı Bu Aşk Beni

Neşet Ertaş - Yar İmiş Meğer

Neşet Ertaş - Yanıyorum

Neşet Ertaş - Yanık Kerem

Neşet Ertaş - Yandı Bağrım

Neşet Ertaş - Yalan Dünya

Neşet Ertaş - Vefasız Leyla'ya Ben Yan

Neşet Ertaş - Vay Vay Dünya

Neşet Ertaş - Uykudamısın Sevgili Yari

Neşet Ertaş - Turnalar Yardan Ne Haber

Neşet Ertaş - Tatlı Dillim Güler Yüzlü

Neşet Ertaş - Taramış Zülfünü

Neşet Ertaş - Tabipler Derman Vermez

Neşet Ertaş - Su Gelir Millendirir

Neşet Ertaş - Sorsam Öldürürler Sormas

Neşet Ertaş - Si Silleden Gece Gectim

Neşet Ertaş - Seyretsen De Yâri Gerçek

Neşet Ertaş - Sevgidir Sevgi

Neşet Ertaş - Sevdiğim

Neşet Ertaş - Sevdayi Çekip De Gönülü

Neşet Ertaş - Sen Benimsin Ben Seninim

Neşet Ertaş - Seher Vakti

Neşet Ertaş - Sarı Kızın Saçları Yaş D

Neşet Ertaş - Sallan Boyuna Bakayım

Neşet Ertaş - Pancar Pezik Değilmi

Neşet Ertaş - Olamam

Neşet Ertaş - O Kız Mektepden Gelirdi

Neşet Ertaş - Nolur Hey

Neşet Ertaş - Nigde Bağları

Neşet Ertaş - Neredesin Sen

Neşet Ertaş - Nedir Bu Başımda Bu Sevd

Neşet Ertaş - Neden Garip Garip Ötersi

Neşet Ertaş - Ne Yasamış Ne Yaşıyor

Neşet Ertaş - Ne Olur Hey Gelin Ne Olu

Neşet Ertaş - Naz Eyleme (Gurban Olduğ

Neşet Ertaş - Nasıl Vasfedeyim

Neşet Ertaş - Nar Tanesi

Neşet Ertaş - Mühür Gözlüm

Neşet Ertaş & Muharrem Ertaş Atışması

Neşet Ertaş - Mezar Arası

Neşet Ertaş - Leylam Kader

Neşet Ertaş - Köprüden Geçti Gelin

 
Neşet Ertaş - Bülbül Dile Gelir Görünce

Neşet Ertaş - Kırşehirin Gülleri

Neşet Ertaş - Kendim Ettim Kendim Buldum

Neşet Ertaş - Yardan Ayrı Düşeli

Neşet Ertaş - Gel Sevelim Sevileni Seven

Neşet Ertaş - Eğer Benim İle Gitmek İste

Neşet Ertaş - Karadır Bu Bahtım Kara

Neşet Ertaş - Yürü Bre Fani Dünya

Neşet Ertaş - Ah Ellerin Sala Sala Gelen

Neşet Ertaş - Karanfil Suyu Neyler

Neşet Ertaş - Sarı Kızın Saçları Yaş Dur

Neşet Ertaş - Kar Mı Yağdı

Neşet Ertaş - Garip Ömrüm Gurbet Elde Çü

Neşet Ertaş - Hasret Çeke Çeke

Neşet Ertaş - Vay Vay Dünya

Neşet Ertaş - Sevdayi Çekip De Gönülü Bi

Neşet Ertaş - Getir Berber Getir

Neşet Ertaş - Bu Dünyada Eğer Sen

Neşet Ertaş - Yolcu

Neşet Ertaş - Dertli Yoldaş

Neşet Ertaş - Dinek Dağı

Neşet Ertaş - Mezar Arası

Neşet Ertaş - Hapishanelere Güneş Doğmuy

Neşet Ertaş - Kırat

Neşet Ertaş - Binbir Hayâlınan Doğdum An

Neşet Ertaş - Karlı Dağlar

Neşet Ertaş - Nigde Bağları

Neşet Ertaş - Bir Ayrılık, Bir Yoksuzluk

Neşet Ertaş - Yemen Türküsü

Neşet Ertaş - Yazımı Kışa Çevirdin

Neşet Ertaş - Dertli Anam

Neşet Ertaş - Zülüf Dökülmüş Yüze

Neşet Ertaş - Yüce Dağlar (Yıl 1963)

Neşet Ertaş - Ben Gidiyorum Allaha Emane

Neşet Ertaş & Gülsen Kutlu - Bir Bakışla

Neşet Ertaş - Seher Vakti

Neşet Ertaş - Dersini Almışta Ediyor Ezb

Neşet Ertaş - Gönül Dağı

Neşet Ertaş - Tabipler Derman Vermez

Neşet Ertaş - Sevdiğim

Neşet Ertaş - Gönül Dağı (Eski Taş Plak)

Neşet Ertaş - Nolur Hey

Neşet Ertaş - Gitme Leylam (Eski)

Neşet Ertaş - Başımda Altın Tacım

Neşet Ertaş - Hata Benim

Neşet Ertaş - Aslı Bozuk Deme

Neşet Ertaş - Ne Yasamış Ne Yaşıyor

Neşet Ertaş - Gesi Bağları

Neşet Ertaş - Ne Olur Hey Gelin Ne Olur

Neşet Ertaş - Avşar Elleri

Neşet Ertaş - Ey Garip Gönüllüm Kara Kad

Neşet Ertaş - Yine Bir Hal Oldu

Neşet Ertaş - Viran Dağlar

Neşet Ertaş - Gurbet Elde Yollarımız Bağ

Neşet Ertaş - Pancar Pezik Değilmi

Neşet Ertaş - Dinle Sana Bir Sözüm Var

Neşet Ertaş - Yalan Dünya

Neşet Ertaş - Badı Sabah

Neşet Ertaş - Deli Boran

Neşet Ertaş - Allı Turnam

Neşet Ertaş - Uykudamısın Sevgili Yarim

Neşet Ertaş - Gelin Gelin

Neşet Ertaş - Biter Biter Kırşehirin Gül

Neşet Ertaş - Öldürme Beni

Neşet Ertaş - Gönül Ne Gezersin

Neşet Ertaş - Naz Eyleme (Gurban Olduğum

Neşet Ertaş - Çiçek Dağı ve Konya Bülbül

Neşet Ertaş - Yaraladı Bu Aşk Beni (Eski

Neşet Ertaş - Anam Ağlar Başucumda

Neşet Ertaş - Tatlı Dillim Güler Yüzlüm

 
Neşet Ertaş - Yazımı Kışa Çevirdin

Neşet Ertaş - Yalan Dünya

Neşet Ertaş - Zahidem

Neşet Ertaş - Mühür Gözlüm

Neşet Ertaş - Al Yanak

Neşet Ertaş - Neredesin Sen

Neşet Ertaş - Ah Yalan Dünya

Neşet Ertaş - Hapishanelere Güneş Doğmuy

Neşet Ertaş - Tatlı Dillim Güler Yüzlüm

Neşet Ertaş - Evvelim Sen Oldun Ahirim S

Neşet Ertaş - Cahildim Dünyanın

Neşet Ertaş - Hata Benim

Neşet Ertaş - Gönül Dağı

Neşet Ertaş - İki Büyük Nimetim Var

Neşet Ertaş - Seher Vakti

Neşet Ertaş - Şad Olup Gülmedim

Neşet Ertaş - Zülüf Dökülmüş Yüze

Neşet Ertaş - Açma Zülüflerin

Neşet Ertaş - Hapishanelere Attım Postum

Neşet Ertaş - Yaraladı Bu Aşk Beni (Eski

Neşet Ertaş - Zülüf Dökülmüş Yüze (Plak

Neşet Ertaş - Kara Gözlüm Efkarlanma

Neşet Ertaş - Acem Kızı

Neşet Ertaş - Gönül Ne Gezersin

Neşet Ertaş - Öldürme Beni

Neşet Ertaş - Nigde Bağları

Neşet Ertaş - Şirin Kırşehir

Neşet Ertaş & Muharrem Ertaş Atışması

Neşet Ertaş - Kesik Çayır

Neşet Ertaş - Yolcu

Neşet Ertaş - Yar İmiş Meğer

Neşet Ertaş - Vay Vay Dünya

Neşet Ertaş - Gönül Dağı (Eski Taş Plak)

Neşet Ertaş - Yozgat Sürmelisi

Neşet Ertaş - Köprüden Geçti Gelin

Neşet Ertaş - Yüce Dağlar (Yıl 1963)

Neşet Ertaş - Yare Gidem

Neşet Ertaş - Yanıyorum

Neşet Ertaş - Sorsam Öldürürler Sormasam

Neşet Ertaş - Yine Mi Gurbet Ele Düştü Y

Neşet Ertaş - Doyulurmu

Neşet Ertaş - Yürü Bre Fani Dünya

Neşet Ertaş - Ayaş Yolları

Neşet Ertaş - Gesi Bağları

Neşet Ertaş - Sen Çiçeksin Ben Arı

Neşet Ertaş - Neden Garip Garip Ötersin

Neşet Ertaş - Vefasız Leyla'ya Ben Yana

Neşet Ertaş - Gitme Leylam (Eski)

Neşet Ertaş - Yandı Bağrım

Neşet Ertaş - Yemen Türküsü

Neşet Ertaş - Sen Benimsin Ben Seninim

Neşet Ertaş - Yardan Ayrı Düşeli

Neşet Ertaş - Sallan Boyuna Bakayım

Neşet Ertaş - Leylam Kader

Neşet Ertaş - Yine Haber Gelmiş

Neşet Ertaş - Nar Tanesi

Neşet Ertaş - Yaraladı Bu Aşk Beni

Neşet Ertaş - Kendim Ettim Kendim Buldum

Neşet Ertaş - Hapishanelere Güneş Doğmuy

Neşet Ertaş - Yine Bir Hal Oldu

Neşet Ertaş - Uykudamısın Sevgili Yarim

Neşet Ertaş - O Kız Mektepden Gelirdi

Neşet Ertaş - Karadır Bu Bahtım Kara

Neşet Ertaş - Turnalar Yardan Ne Haber?

Neşet Ertaş - Tabipler Derman Vermez

Neşet Ertaş - Ey Garip Gönüllüm Kara Kad

Neşet Ertaş - Nedir Bu Başımda Bu Sevda

Neşet Ertaş - Gelin Gelin

Neşet Ertaş - Kaşların Karasına

Neşet Ertaş - Ne Yasamış Ne Yaşıyor

Nesetertasdinle.Net Neşet Ertaş'ın Bütün Türküleri Sadece Burada Dinlenir...


Copyright © 2010

Türkülerin Babası Neşet Ertaş'ı Dinleyin Ve Kendinize Gelin İlaç Gibidir : )

neşet ertaş dinle neşet ertaş türküleri neşet ertaş şarkıları neşet ertaş sitemap yabancı müzik

  site ekle